Vánoční dárky na Boho Designu

Sbíráte nápady na vánoční dárky? Nevíte, co komu vybrat?
Co pěkného nadělit kamarádce, mamince, babičce, manželce či přítelkyni?
Udělejte jim radost kousky z našeho bohémského e-shopu, které spolehlivě potěší nejen milovnice nestárnoucích minimalistických trendů či kulinární umělkyně, ale také milovnice designu a kosmetiky, zkrátka přinesou radost těm, které milují hezké věci, co přinesou radost pro oko i pro duši.

Vše pro útulnou atmosféru

Každá žena miluje odpočinek a relax, ať už bude relaxovat po pracovních povinnostech, trávit čas s milovanou rodinou nebo relaxovat s knihou. Stačí teplý čaj, pohodlná deka a polštář. Dopřejte ji ten nejpohodlnější zážitek se 100% bavlněnou dekou a doplňte ji potahy na polštáře.

Bez svíček by se Vánoce a zima neobešly

Zdají se vám svíčky jako již ohraná písnička? Rozhodně ne! Darujte zcela nový zážitek se svíčkami nabitými pozitivní energií, které jsou zdobené sušenými květy a minerálními kameny. Můžete si vybrat z celé řady voňavých svíček a podpořit tak čakrovou meditaci, uklidnit mysl nebo naopak se nechat dobít pozitivní energií. Vyberte tu, kterou vaši nejbližší teď právě potřebují.

Designové kousky do interiéru

Ať už se jedná o lapače snů, zvonkohry nebo podtácky, vše vykouzlí krásné harmonické prostředí pro odplavení negativní energie a vytvoření příjemné atmosféry.

Pro milovnice kosmetiky

Každý den od ní slyšíte o nových kosmetických produktech? Dopřejte ji dokonalý rituál s face rollery. S touto univerzální sadou pro každý typ pleti nešlápnete vedle. Navíc oceníte i krásné dárkové balení.
Ideálním produktem jsou i esenciální mlhy. Tyto příjemné vůně zklidní duši, zmírní stres a mnohem více. Ideální pro milovnice přírodních kosmetických produktů.

Pro ty, co se rády zdobí

Ideálním dárkem jsou náramky nebo náhrdelníky. Obdarujte své blízké ručně vyrobenými designovými kousky. Zvolte jednoduché šperky v decentních provedení.  V kategorii prstýnků můžete vyzkoušet kousky v univerzálních velikostech (prsten double stříbrný, prsten double pozlacený, double moon)

Kulinární umělkyně

Ekologické, rozložitelné a zároveň jedinečné nádobí z teakového dřeva, bambusu a kokosových ořechů udělá radost i mužskému pohlaví. Tyto kousky dokáží zpestřit každé jídlo a vytvoří jedinečnou atmosféru.