Růženín – kámen naplněný nejen láskou

Tato zkrystalizovaná čistá láska pomáhá nesmělým otevřít jejich srdce, přiznat i ty nejhlubší pocity a najít svoji sebelásku.

Růženín dokáže podpořit celé naše já. To především v situacích, které se týkají lásky, emocí a velmi dobře podporuje srdeční čakru.

Růženín dokáže otevírat dlouhodobě potlačované pocity, které v nás mohou být dlouhou dobu zakořeněny.

Jeho energie je velmi silná a dokáže vysílat vibrace, které obklopují naši mysl. Tyto vibrace ji uklidňují a my díky tomu můžeme být mnohem trpělivější. Také dokáže oživit fantazii a tvůrčí myšlení.

Růženín můžete darovat pro odpuštění a nalezení míru.
Odpusťte ve svých vztazích a zapomeňte na staré křivdy, aby se mohla uvolnit cesta k novému, čistému a krásnému. Rozpouští žárlivost hořkost a pocity viny. Dokáže vás posunou k životní rovnováze.

Růženínem se můžete obklopovat v několika variantách.

Podtácky

Každý kus je originál se svojí nenapodobitelnou strukturou a kresbou. Věříme, že kameny mají největší energii, když jsou co nejméně zpracované. Podtácky tak nejsou nijak chemicky upravované. Jejich dokonalou hladkou strukturu vytvořilo jen jejich zbroušení.
Tyto energické, a navíc harmonizační dekorace si najdou své místo pod sklenicí vody, jako podložka pod šperky nebo jako podložka pod svíčky.

Prstýnky

Překrásné, energické doplňky, které vás budou každý den doprovázet. Tyto harmonizační šperky můžete mít neustále u sebe.  Ať už vyrazíte kamkoliv, s těmito prstýnky se budete cítit uvolněně a milovaně v každém okamžiku.

Face Rollery

Dopřejte si svůj láskyplný rituál v péči o pleť. Naneste si své oblíbené sérum nebo krém a dopřejte si každý den Váš rituál krásy. Stačí jen pár minut pro projasnění pleti a zjemnění otoků.

Sójová svíčka Anahata

Svíčka nabitá pozitivní energií růženínu a zdobená sušenými květy. Rozmazlete své smysly a dopřejte si voňavý zážitek plný levandule, palmarosy  magnólie.