boho-design-sperky-stribro-pozlacene-koralkove-polodrahokamy-vybere-si-kazdy

Jak na vrstvení šperků

Začalo to jako velký trend zejména na instagramu a pinterestu. Vídaly jsme fotografie s vícero prstýnky na upravených rukou nebo dokonale navrstvené náhrdelníky na krásně opáleném dekoltu. Dnes se stačí projít po ulici a potkáte nejednu dámu, která vrstvení šperků také propadla. A nejen dámy, ale ženy všech věkových kategorií. Zamilovaly jste si vrstvení šperků i vy?

Pokud si nevíte rady, rádi Vám v dnešním článku nastíníme pár bodů.

Nepřepalte začátek

Uznáváme, zkombinovat na začátku několik prstýnků, náhrdelníků či náramků je pořádný oříšek. Začínejte tedy s menším počtem a zjistěte co Vám sedí nejvíce. V hlavní roli minimalismus- vsaďte proto na nejjemnější prstýnek v kombinaci s větším výraznějším prstenem.

Jít vlastní cestou…

Slýcháte také často věty typu ,,Zlato a stříbro se nedá kombinovat“, ,,Byla hrozně přeplácaná, měla toho na sobě už dost“ .

Nejdůležitější je, abyste se cítila sama sebou a pohodlně ve své kůži. Projevte svou kreativitu a zkombinujte šperky podle sebe. Od kombinování zlata a stříbra do kombinací různých délek či tvarů.

Na konec nesmíme zapomenout, že neexistuje správný ani špatný způsob vrstvení, protože smysl módy je, aby Vás celý proces bavil a cítila jste se krásná a sebevědomá. Nebojte se experimentovat, protože tak objevíte nejenom krásy šperků, ale také můžete najít kousek Vaší osobnosti, o kterém jste ani netušila.