Polodrahokamy podle znamení zvěrokruhu

Polodrahokamy podle znamení zvěrokruhu

Polodrahokamy podle znamení zvěrokruhu

Jednotlivá znamení zvěrokruhu jsou fascinující. Každé má své vlastnosti, své barvy a také své polodrahokamy podle znamení zvěrokruhu, které mu přinášejí štěstí a harmonii. V tomto příspěvku se podíváme na každé znamení zvlášť a prozkoumáme, co každé činí tak jedinečným. Budeme také mluvit o barvách a polodrahokamech spojených s každým znamením. Takže pojďme na to.

Beran (21. března – 19. dubna)

je prvním znamením zvěrokruhu. Jako ohnivé znamení jsou Berani známí svou energií, odvahou a silnou vůlí. Barvy spojené s Beranem jsou zářivá červená a oranžová – barvy, které vyzařují energii a sílu. Polodrahokamem Berana je diamant, který je symbolem odvahy a nezdolnosti.

Býk (20. dubna – 20. května)

je znamení země, které je známo svou houževnatostí, spolehlivostí a láskou k pohodlí. Barvou Býka je zelená, symbolizující jeho spojení s přírodou a zemí. Polodrahokamem Býka je smaragd, který přináší štěstí a mír.

Blíženci (21. května – 20. června)

jsou vzdušné znamení, které je známo svou komunikativností, intelektem a zvídavostí. Barvami Blíženců jsou žlutá a světle modrá, symbolizující jejich intelekt a otevřenost. Polodrahokamem Blíženců je achát, který podporuje komunikaci a vyjadřování se.

Rak (21. června – 22. července)

je vodní znamení, které je známo svou citlivostí, instinktivním chováním a hlubokými emocemi. Barvou Raka je bílá a stříbrná, symbolizující jeho čistotu a citlivost. Polodrahokamem Raka je měsíční kámen, který podporuje emoční vyrovnanost a klid.

Lev (23. července – 22. srpna)

je ohnivé znamení, které je známo svou sebedůvěrou, velkorysostí a vůdcovstvím. Barvou Lva je zlatá, symbolizující jeho královský charakter a sílu. Polodrahokamem Lva je peridot, který podporuje sebevědomí a osobní růst.

Panna (23. srpna – 22. září)

je zemské znamení, které je známo svou praktičností, detailností a pečlivostí. Barvou Panny je světle zelená a béžová, symbolizující její spojení s přírodou a světem kolem ní. Polodrahokamem Panny je modrý safír, který podporuje moudrost a duchovní růst.

Váhy (23. září – 22. října)

jsou vzdušné znamení, které je známo svou diplomací, rovnováhou a touhou po harmonii. Barvami Vah jsou růžová a světle modrá, symbolizující jejich touhu po míru a rovnováze. Polodrahokamem Vah je opál, který podporuje harmonii a emocionální vyrovnanost.

Štír (23. října – 21. listopadu)

je vodní znamení, které je známo svou vášnivostí, intenzitou a tajemstvím. Barvou Štíra je červená a černá, symbolizující jeho intenzitu a hloubku. Polodrahokamem Štíra je topaz, který podporuje emocionální sílu a sebevědomí.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

je ohnivé znamení, které je známo svým optimismem, cestováním a touhou po vědění. Barvou Střelce je námořnická modrá a fialová, symbolizující jeho touhu po dobrodružství a svobodě. Polodrahokamem Střelce je tyrkys, který podporuje optimistický pohled na život a osobní růst.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

je zemské znamení, které je známo svou ambiciózností, disciplínou a trpělivostí. Barvou Kozoroha je černá a šedá, symbolizující jeho serióznost a cílevědomost. Polodrahokamem Kozoroha je granát, který podporuje odvahu a vytrvalost.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

je vzdušné znamení, které je známo svou nezávislostí, inovacemi a lidskostí. Barvou Vodnáře je modrá a stříbrná, symbolizující jeho svobodu a originalitu. Polodrahokamem Vodnáře je ametyst, který podporuje duchovní růst a intuici.

Ryby (19. února – 20. března)

jsou vodní znamení, které je známo svou empatií, kreativitou a duchovností. Barvou Ryb jsou mořská zelená a fialová, symbolizující jejich hloubku a citlivost. Polodrahokamem Ryb je akvamarín, který podporuje klid a mír.

Každé znamení zvěrokruhu je jedinečné a má své specifické vlastnosti, barvy a polodrahokamy. Doufáme, že vám tento příspěvek pomůže lépe porozumět charakteristikám každého znamení a pochopit, jak vám polodrahokamy mohou pomoci ve vašem každodenním životě.